Zarządca Nieruchomości Warszawa

Zbieramy doświadczenia w administrowaniu i zarządzaniu nieruchomościami od 1995 roku. Najpierw w sektorze nieruchomości komercyjnych- biurowych a od 2003 roku w sektorze wspólnot mieszkaniowych. Zdobyte w ciągu tak długiego okresu działalności doświadczenie, przedkłada się na efektywne zaspakajanie oczekiwań właścicieli nieruchomości co do komfortu, bezpieczeństwa oraz podnoszenia rynkowej wartości nieruchomości.

Czym się wyróżniamy

N

Niezwłoczne podejmowanie działań w przypadkach awaryjnych ( dotyczy to zarówno drobnych awarii jak zepsuty samozamykacz drzwiowy jak i poważniejszych przypadków. Wiemy jak irytujące są sytuacje, kiedy drzwi wejściowe nie dają się otworzyć lub zamknąć, winda całymi dniami pozostaje nieczynna a przepalona żarówka na korytarzu uniemożliwia trafienie kluczem do zamka drzwi)

N

Inicjujemy i realizujemy ( po zatwierdzeniu przez Wspólnotę) projekty mające na celu podnoszenie funkcjonalności nieruchomości oraz komfortu i bezpieczeństwa zamieszkiwania w nieruchomości

N

Optymalizujemy koszty utrzymania nieruchomości wspólnej oraz lokali

N

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami

N

Ścisła współpraca z kancelariami prawnymi

N

Wysokie poczucie estetyki i porządku. Dbamy o wygląd nieruchomości jak o swoje mieszkanie

N

Jesteśmy uczciwi i rzetelni.Wszelkie nasze działania ukierunkowane są na zaspokajanie interesów włascicieli w sposób rzetelny, uczciwy i jawny.

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami w Warszawie

Zarządzanie nieruchomościami to branża wymagająca doświadczenia oraz odpowiednich kompetencji. Zarządca nieruchomości w Warszawie to specjalista, który powinien posiadać duże doświadczenie, wiedzę, a także odpowiednie uprawnienia. Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami LOKUM to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług: wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie do prowadzonych przez nas działań zapewnia bardzo dobre rezultaty współpracy. Dzięki profesjonalnej pomocy w zakresie zarzadzania nieruchomościami zapewniamy znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania budynku, a także poprawienie jakości obsługi zarówno mieszkańców jak i firm posiadających w obiekcie swoje lokale usługowe.

Dobry zarządca nieruchomości w Warszawie

Działamy rzetelnie i kompleksowo, co oznacza, że nasi klienci mogą liczyć na nasze doświadczenie na wielu polach. W zakresie administrowania budynkami, zarządca nieruchomości w Warszawie, pomoże m.in. w ustaleniu stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, w wyodrębnieniu lokali, organizacji wspólnoty mieszkaniowej, protokolarnym przejęciu nieruchomości, prowadzenia i archiwizacji dokumentów, rozwiązywaniu kłopotów sygnalizowanych przez właścicieli lokali. Zapewniamy także kompleksowe działania w zakresie gospodarki ekonomiczno-finansowej, a zatem: prowadzimy pozaksięgową ewidencję kosztów zarządu nieruchomością wspólną, prowadzimy dokumentację księgową, rozliczenia, nadzór nad terminowym płaceniem opłat. Podejmujemy się także windykacji należności. Jako sumienny zarządca nieruchomości, merytorycznie wspieramy w uzyskaniu kredytów oraz dotacji.

Prowadzimy również audyty nieruchomości, dokonując rzetelnej analizy stanu prawnego, finansowego i technicznego nieruchomości, a sporządzony przez nas protokół umożliwia ustalenie stanu faktycznego budynku.

Współpraca z dobrym zarządcą nieruchomości  w Warszawie zapewnia:

  • oszczędności finansowe – dopasowanie działań i rozwiązań do potrzeb konkretnej nieruchomości zawsze przynosi spore oszczędności. Zarządca dba o gospodarkę finansową, a dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może eliminować ryzyko związane z zatrudnianiem niesprawdzonych firm wykonujących prace na rzecz wspólnoty.
  • oszczędność czasu – dobry zarządca nieruchomości w Warszawie kontroluje szereg działań, które wpływają na funkcjonowanie nieruchomości. Dla właściciela jest to duże udogodnienie.
  • długofalowe planowanie – generowanie oszczędności i utrzymywanie odpowiednich stosunków z mieszkańcami i najemcami jest możliwe dzięki długofalowemu planowaniu działań w zakresie nadzoru technicznego, kontroli firm zewnętrznych czy gospodarki finansowo-ekonomicznej.

Nasi klienci mogą liczyć także na szeroki zakres obsługi prawnej oraz obsługi technicznej nieruchomości i podstawowej konserwacji części wspólnych administrowanych przez nas budynków. Szczegółowy wykaz naszych usług znajduje się w zakładce „oferta”.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „kontakt”. 

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

zapraszamy do kontaktu